Przejdź do głównej zawartości

Początek 08-06-2016

Mam 52 lata i zaczynam pisać bloga o modzie.
Dlaczego? Z prostego powodu chcę stać się systematyczna w tym co robię a taki blog aby był rzetelnie prowadzony musi być systematyczny.
Nie znam się na modzie,ale uwielbiam wszystko co kojarzy się z modą ,nie tylko "ciuchy" ale makijaż ,biżuteria , wnętrza,wydarzenia itp.
Chciałabym pokazać co mnie w modzie fascynuje,oczywiście jest to odczucie subiektywne tylko i wyłącznie.Jeśli kogoś zainspiruję będzie to dla mnie ogromną radością.


 5-07-2016

Dzisiaj po prawie miesięcznym "zaistnieniu" w necie zmieniłam nazwę.
Nie ma już Joadan-moda lecz Joadan- wszystko o niczym albo nic o wszystkim ,bo wszystko co tu pokazuję jest tym co ja lubię a nie to co jest w świecie modne.Nie znam się na aktualnych trendach "modowych", zresztą nie mam na to czasu,wszystko co tu pokazuję to są moje gusta ale właśnie takie  spojrzenie może kogoś zmotywuje do przełożenia w realia życia takiego a nie tzw.powszechnego noszenia się czy tez tworzenia.
Nie mam kompleksów dlatego jeśli blog będzie podobał się to spróbuje pokazać moje własne widzenie świata.
A więc zapraszam Cię do zobaczenia tej pięknej sztuki jaką jest moda w szerokim znaczeniu moimi oczami.
A zacznę go od wspaniałego artykułu:


http://natemat.pl/25761,moda-europejska-to-chanel-kolejna-swietna-publikacja-o-historii-wielkiego-domu-mody.
Na początek coś zwiewnego.
Zwiewne bluzki i koszule są idealne do pracy, na wieczorne wyjścia na miasto lub letnie wypady.

 


Kompozycje dopełnią niesamowite kolczyki:


A to jest moja ulubiona kreacja na dzisiejsze popołudniowe wyjście.
Żródło: Pinterest Elegant,Alassy,Gorgeous,

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Professional Wedding Photographer

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (International Society of Professional Wedding Photographer, ISPWP) w każdym kwartale wybiera zwycięzców 20 kategorii fotografii ślubnej, co daje 80 nagrodzonych zdjęć w ciągu roku. Zapraszamy do wyjątkowej galerii będącej podróżą przez fotografię ślubną na całym świecie.

ISPWP jest organizacją stworzoną przez profesjonalnych fotografów, która zrzesza najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych istnieje po to, aby podnosić standardy wykonywania zawodu, jakim jest fotograf ślubny. Stanowi również cenne źródło informacji dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że zatrudniają renomowanego i profesjonalnego fotografa ślubnego.
Są to zdjęcia konkursowe z  2014 roku. Spośród 80 nagrodzonych w różnych kategoriach wybrałam te,które do mnie przemówiły,jest również akcent polski. Wizje fotografów są zbyt piękne aby poszły w zapomnienie dlatego w gąszczu internetowych i…

Las w Witkowicach

Las w Witkowicach (małopolskie) kryje mroczną tajemnicę. O lesie stało się głośno po tym, jak opisano przypadek niewyjaśnionego zaginięcia 9 studentów, którzy zorganizowali w nim imprezę. Do dziś nie wiadomo, gdzie są i jaki jest ich los. Jeszcze bardziej niezwykłe są okoliczności towarzyszące ich poszukiwaniom, a dokładnie to, co spotkało przyjaciół jednego z zaginionych... Do niewyjaśnionego zniknięcia 9 osób doszło w październiku 2001 roku. To historia, którą niektórzy ochrzcili już mianem "polskiego Blair Witch". Choć do zaginięcia doszło tak dawno, wciąż w internecie trwają dyskusje nad prawdziwością tej historii i okolicznościami "incydentu z lasu Witkowice".
Jak wynika z zamieszczonych w internecie opisów, których autorami wydają się być znajomi zaginionych ludzi, policja najwyraźniej tuszowała sprawę. Trudno powiedzieć, dlaczego. Niemniej jednak samo zniknięcie dziewięciu osób nie było ostatnim, związanym z tą sprawą tajemniczym zdarzeniem. Oto relacja przyja…

Marry Me?

Lato jest ulubionym czasem na ślub ale również na zaręczyny. 

Cytuje dzisiaj blog "Szalona Panna Młoda",bardzo ciekawy dla wszystkich tych ,którzy planują się pobrać. 
Dzisiaj temat o błędach popełnianych przy zaręczynach. Polecam!

http://www.szalonapannamloda.com.pl/2014/12/8-bedow-popenianych-przy-zareczynach.html8 BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZY ZARĘCZYNACH Na wstępie chce zaznaczyć, że błędy popełniane przy zaręczynach, które wymieniłam poniżej, są przeze mnie wytypowane, dla niektórych więc, mogą nimi nie być.
Aby obronić naszych mężczyzn, muszę dodać, że rozumiem, że to dla nich jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu, a gdzie stres, tam pojawiają się błędy. Dlatego też, wszystko trzeba planować, wtedy choć część tych błędów można będzie wyeliminować.

1. Odpowiedź brzmi nie
Często zastanawiałam się, co kieruje kobietami, które w tej jakże podniosłej chwili, mówią swojemu parterowi NIE!. Wydaje mi się, że w większości przypadków nie jest to "wina" kobiet tylko mężcz…