Uroda +50

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Obrona licencjatu

Dzisiaj temat dość powszechnie znany...jak się ubrać na obronę licencjatu.

Jak wygląda obrona pracy licencjackiej?
Obrona pracy licencjackiej odbywa się zawsze po ukończeniu studiów 1 stopnia, czyli po 3 latach nauki na uczelni wyższej. W czasie studiów zapewne jest wiele stresu związanego z zaliczaniem ćwiczeń, projektów i wykładów. Niekończące się egzaminy, zaliczenia i stresujące odpowiedzi przy tablicy podczas egzaminu ustnego to tak naprawdę nic w porównaniu ze stresem, jaki towarzyszy studentom podczas obrony pracy licencjackiej. Na obronie pracy licencjackiej trzeba walczyć o tytuł licencjata, który to jest zwieńczeniem wszystkich trzech lat nauki i morderczej drogi przez studia.

  1. Najważniejsza kwestia to ubiór osobisty. Koniecznie na obronę pracy licencjackiej należy ubrać się na galowo, odświętnie. Jest to najważniejsze wydarzenie w życiu studenta na uczelni, dlatego trzeba także swoim ubiorem pokazać, że traktuje się je wyjątkowo. Najlepiej na obronę ubrać się w garnitur (w przypadku studentów) a w przypadku studentek spodnie i spódnica - najlepiej w kolorze czarno białym. Przestrzegam tutaj Panie przed zakładaniem zbyt dużych dekoltów bądź zbyt krótkich spódniczek - tego typu ubiór jest niewskazany i może obrócić się na naszą niekorzyść. Zdarzały się przypadki, gdy studentka, która miała głęboki dekolt - została wyrzucona z sali podczas obrony pracy licencjackiej.

Moim zdaniem jest rzeczywiście jakiś wzorzec ubioru ale można podkreślać nim własną osobowość.Oto kilka przykładów.Dla "spodniarzy"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz