Uroda +50

środa, 20 lipca 2016

Victoria's Sekret

Victoria’s Secret – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą damskiej bielizny, odzieży oraz kosmetyków. Jedna z najpopularniejszych firm bieliźniarskich na świecie.
Firma została założona w San Francisco w 1977 roku przez absolwenta szkoły biznesu Stanford, Roya Raymonda, który czuł się bardzo zakłopotany, próbując kupić bieliznę dla żony. Pierwszy sklep otworzył w centrum handlowym w Stanford, a następnie – trzy oddziały wysyłkowe. Podstawową innowacją w sklepach Victoria’s Secret było stworzenie atmosfery przyjaznej dla mężczyzn poprzez odpowiednie wykończenie wnętrza w wiktoriańskim stylu, a przede wszystkim przez miłe i piękne sprzedawczynie. Mężczyzna mógł poszperać w bieliźnie, a kiedy już znalazł odpowiednią, sprzedawczyni pomogła wybrać rozmiar. W 1982 roku Roy Raymond sprzedał firmę spółce The Limited.
Obecnie w Stanach Zjednoczonych znajduje się ponad 1000 sklepów, oferujących produkty Victoria’s Secret. Nazwa marki nawiązuje do brytyjskiej królowej Wiktorii. Główna siedziba znajduje się w Columbus, w stanie Ohio. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż katalogową oraz internetową.
Prawdziwy rozgłos firma zdobyła w połowie lat 90., kiedy modelki zaczęły brać udział w pokazach mody Victoria’s Secret. W ciągu 10 lat pokazy te stały się największym tego typu przedsięwzięciem w świecie mody. Są oglądane przez miliony widzów na całym świecie. W pokazach biorą udział znane modelki: Gisele BündchenNaomi CampbellHeidi KlumMiranda KerrKarolína KurkováAdriana LimaAna Beatriz BarrosAlessandra Ambrosio czy Flavia de Oliveira. Warto wspomnieć, że na pokazach pojawiają się także polskie modelki:Magdalena FrąckowiakMonika JagaciakAnna JagodzińskaKasia Struss oraz Anja Rubik. Wiele innych modelek bierze udział w sesjach do katalogów oraz w kampaniach Victoria’s Secret.


Wikipedia
Victoria’s Secret prezentuje swoją nową kolekcję miękkich, koronkowych staników (czasami nazywanych braletkami od angielskiego bralette). Znalazły się w niej modele przypominające chwilami crop topy albo górę od bikini w odcieniach słodkich landrynek o smaku maliny, limonki, cytryny i jagody. Na pełnych słońca zdjęciach bieliznę amerykańskiej marki promują słynne Aniołki: Elsa Hosk, Taylor Hill i Martha Hunt

zródło ELLE.pl

Pokazy to obecnie wydarzenie nie tylko modowe ale i towarzyskie.Biorą w nich udział znane modelki z całego świata,również z Polski.

Monika "JAC" Jagaciak


Piękna Magdalena Frąckowiak

żródło net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Krzywa wieża

Na hasło  krzywa wieża  , niemal każdy kojarzy tę najsłynniejszą, z  Pizy . Budowla jest zadziwiająca i zna ją niemal każdy.  Przy 55 metr...