Uroda +50

wtorek, 16 sierpnia 2016

EMILY RATAJKOWSKI

Emily Ratajkowski to młoda amerykańska aktorka i modelka. Ma polskie korzenie. Emily swoją karierę rozpoczęła już jako 14 latka. Podpisała wówczas kontrakt z agencją modelek Ford Models. Rozpoznawalność Emily Ratajkowski zyskała dzięki rozbieranej sesji zdjęciowej do magazynu "Treats!"
Emily Ratajkowski urodziła się w rodzinie artystów. Jej ojciec był malarzem, a matka pisarką. Modelka przez rok studiowała sztuki piękne, jednak zdecydowała się rzucić naukę i skupić na karierze. Emily Ratajkowski pracowała głównie w kampaniach reklamowych różnych marek odzieżowych. Pojawiła się na okładce tureckiego magazynu "GQ". Wystąpiła w teledysku Pharrella Williamsa "Blurred Lines" oraz "Love Somepody" Maroon 5. Emily Ratajkowski zagrała też w trzech filmach Andrew's Alteration", "A Year and a Day" i "Zaginiona dziewczyna" oraz serialach "iCarly" czy "Jess i chłopaki".
Emily Ratajkowski (25 l.) udzieliła ostatnio wywiadu dla "Harper's Bazaar". Modelka opowiadała m.in. o seksualności i wstydzie oraz publikowaniu roznegliżowanych zdjęć w sieci. Ratajkowski, uznawana za jedną z najseksowniejszych modelek, chętnie pokazuje swoje ciało. Sesja dla "Harper's Bazaar" jest jednak wyjątkowa. Celebrytka wystąpiła w niej jako legendarna Lady Godiva.
Płaszcz i spodnie od Hillier Bartley

źródło fashiongonerogue.com,Plejada.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Krzywa wieża

Na hasło  krzywa wieża  , niemal każdy kojarzy tę najsłynniejszą, z  Pizy . Budowla jest zadziwiająca i zna ją niemal każdy.  Przy 55 metr...