Przejdź do głównej zawartości

Vega po raz drugi

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kilka tygodni stał się największym kinowym przebojem 2016 roku w Polsce. Okazał się hitem również w Wielkiej Brytanii! Idąc za ciosem reżyser zapowiada cztery nowe produkcje. O czym będą nowe filmy Patryka Vegi?


"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" po raz kolejny bije rekordy oglądalności i przechodzi do historii polskiej kinematografii. Ostatnie dzieło Patryka Vegi odniosło spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Po premierze w UK "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" pod względem ilości widzów na ekran znalazł się na 2 miejscu całego box office w Wielkiej Brytanii. Takiego wyniku oglądalności nie miał żaden polski film od 1945 roku. Tylko nam Patryk Vega zdradził, że pracuje nad nowymi produkcjami. Do 2019 roku powstaną aż cztery nowe filmy reżysera "Pitbulla"!

O czym będą nowe filmy Patryka Vegi?

Po kolejnych sukcesach Patryk Vega chce wychodzić ze swoją twórczością na rynek zagraniczny. W rozmowie z nami reżyser "Pitbulla" zdradził, że pracuje nad czterema nowymi filmami. Wszystkie będą podejmować ważne tematy. Jakie? Pierwsza z zapowiedzianych produkcji przedstawia problematykę handlu dziećmi. "Jest to protest-krzyk przeciwko haniebnemu procederowi uprawianemu na skalę światową" - podkreślił reżyser. Zagadnienie drugiego filmu Vegi dotyczy rosyjskiej mafii. W kolejnym reżyser pochyli się nad sytuacją w polskiej służbie zdrowia."Będzie to obraz ultra-realistyczny" - zdradził nam twórca "Pitbulla". Ostania z wymienionych produkcji będzie przedstawiała tajne operacje policji organizowane na terenie całej Europy.
Pierwsza premiera nowego filmu Patryka Vegi, zgodnie z zapowiedziami reżysera, będzie miała miejsce we wrześniu 2017 roku.

se.pl
więcej http://tv.se.pl/wiadomosci/vega-moja-zona-powiedziala-ze-nowy-pitbull-bedzie,18083/j 


Takiego sukcesu nie spodziewał się sam Patryk Vega (39 l.). Reżyser filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” święci triumfy w Anglii. Jego produkcja jest w pierwszej piątce na liście „Biggest Warner Bros hit of 2016 at UK box office”. – Jestem naprawdę szczęśliwy. Swój sukces uczczę szklanką wody, karmiąc swoje dzieci – wyznaje poruszony Vega.

Żaden polski film w powojennej historii nie odnotował takiego sukcesu. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zajął 5. miejsce na liście UK Box office, a drugie miejsce w ilości widzów. – Czy jestem szczęśliwy? Oczywiście, że tak! Jestem dumny. Tym bardziej że od 1945 roku żaden polski film nie znalazł się tak wysoko na tej liście – wyznaje reżyser w rozmowie z „Super Expressem”. – Film spodobał się nie tylko Polakom, ale i Anglikom i Irlandczykom. To dało mi wielkiego powera, teraz szykuję aż cztery premiery, w tym dwa filmy z międzynarodową obsadą: o handlu dziećmi i o rosyjskiej mafii. Premiery planuję w latach 2017-2019 – dodaje. „Super Express” również pęka z dumy. Wszak objęliśmy patronat nad tym hitem.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Professional Wedding Photographer

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (International Society of Professional Wedding Photographer, ISPWP) w każdym kwartale wybiera zwycięzców 20 kategorii fotografii ślubnej, co daje 80 nagrodzonych zdjęć w ciągu roku. Zapraszamy do wyjątkowej galerii będącej podróżą przez fotografię ślubną na całym świecie.

ISPWP jest organizacją stworzoną przez profesjonalnych fotografów, która zrzesza najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych istnieje po to, aby podnosić standardy wykonywania zawodu, jakim jest fotograf ślubny. Stanowi również cenne źródło informacji dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że zatrudniają renomowanego i profesjonalnego fotografa ślubnego.
Są to zdjęcia konkursowe z  2014 roku. Spośród 80 nagrodzonych w różnych kategoriach wybrałam te,które do mnie przemówiły,jest również akcent polski. Wizje fotografów są zbyt piękne aby poszły w zapomnienie dlatego w gąszczu internetowych i…

Las w Witkowicach

Las w Witkowicach (małopolskie) kryje mroczną tajemnicę. O lesie stało się głośno po tym, jak opisano przypadek niewyjaśnionego zaginięcia 9 studentów, którzy zorganizowali w nim imprezę. Do dziś nie wiadomo, gdzie są i jaki jest ich los. Jeszcze bardziej niezwykłe są okoliczności towarzyszące ich poszukiwaniom, a dokładnie to, co spotkało przyjaciół jednego z zaginionych... Do niewyjaśnionego zniknięcia 9 osób doszło w październiku 2001 roku. To historia, którą niektórzy ochrzcili już mianem "polskiego Blair Witch". Choć do zaginięcia doszło tak dawno, wciąż w internecie trwają dyskusje nad prawdziwością tej historii i okolicznościami "incydentu z lasu Witkowice".
Jak wynika z zamieszczonych w internecie opisów, których autorami wydają się być znajomi zaginionych ludzi, policja najwyraźniej tuszowała sprawę. Trudno powiedzieć, dlaczego. Niemniej jednak samo zniknięcie dziewięciu osób nie było ostatnim, związanym z tą sprawą tajemniczym zdarzeniem. Oto relacja przyja…

Marry Me?

Lato jest ulubionym czasem na ślub ale również na zaręczyny. 

Cytuje dzisiaj blog "Szalona Panna Młoda",bardzo ciekawy dla wszystkich tych ,którzy planują się pobrać. 
Dzisiaj temat o błędach popełnianych przy zaręczynach. Polecam!

http://www.szalonapannamloda.com.pl/2014/12/8-bedow-popenianych-przy-zareczynach.html8 BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZY ZARĘCZYNACH Na wstępie chce zaznaczyć, że błędy popełniane przy zaręczynach, które wymieniłam poniżej, są przeze mnie wytypowane, dla niektórych więc, mogą nimi nie być.
Aby obronić naszych mężczyzn, muszę dodać, że rozumiem, że to dla nich jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu, a gdzie stres, tam pojawiają się błędy. Dlatego też, wszystko trzeba planować, wtedy choć część tych błędów można będzie wyeliminować.

1. Odpowiedź brzmi nie
Często zastanawiałam się, co kieruje kobietami, które w tej jakże podniosłej chwili, mówią swojemu parterowi NIE!. Wydaje mi się, że w większości przypadków nie jest to "wina" kobiet tylko mężcz…