piątek, 20 stycznia 2017

Vega po raz drugi

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kilka tygodni stał się największym kinowym przebojem 2016 roku w Polsce. Okazał się hitem również w Wielkiej Brytanii! Idąc za ciosem reżyser zapowiada cztery nowe produkcje. O czym będą nowe filmy Patryka Vegi?


"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" po raz kolejny bije rekordy oglądalności i przechodzi do historii polskiej kinematografii. Ostatnie dzieło Patryka Vegi odniosło spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Po premierze w UK "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" pod względem ilości widzów na ekran znalazł się na 2 miejscu całego box office w Wielkiej Brytanii. Takiego wyniku oglądalności nie miał żaden polski film od 1945 roku. Tylko nam Patryk Vega zdradził, że pracuje nad nowymi produkcjami. Do 2019 roku powstaną aż cztery nowe filmy reżysera "Pitbulla"!

O czym będą nowe filmy Patryka Vegi?

Po kolejnych sukcesach Patryk Vega chce wychodzić ze swoją twórczością na rynek zagraniczny. W rozmowie z nami reżyser "Pitbulla" zdradził, że pracuje nad czterema nowymi filmami. Wszystkie będą podejmować ważne tematy. Jakie? Pierwsza z zapowiedzianych produkcji przedstawia problematykę handlu dziećmi. "Jest to protest-krzyk przeciwko haniebnemu procederowi uprawianemu na skalę światową" - podkreślił reżyser. Zagadnienie drugiego filmu Vegi dotyczy rosyjskiej mafii. W kolejnym reżyser pochyli się nad sytuacją w polskiej służbie zdrowia."Będzie to obraz ultra-realistyczny" - zdradził nam twórca "Pitbulla". Ostania z wymienionych produkcji będzie przedstawiała tajne operacje policji organizowane na terenie całej Europy.
Pierwsza premiera nowego filmu Patryka Vegi, zgodnie z zapowiedziami reżysera, będzie miała miejsce we wrześniu 2017 roku.

se.pl
więcej http://tv.se.pl/wiadomosci/vega-moja-zona-powiedziala-ze-nowy-pitbull-bedzie,18083/j 


Takiego sukcesu nie spodziewał się sam Patryk Vega (39 l.). Reżyser filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” święci triumfy w Anglii. Jego produkcja jest w pierwszej piątce na liście „Biggest Warner Bros hit of 2016 at UK box office”. – Jestem naprawdę szczęśliwy. Swój sukces uczczę szklanką wody, karmiąc swoje dzieci – wyznaje poruszony Vega.

Żaden polski film w powojennej historii nie odnotował takiego sukcesu. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zajął 5. miejsce na liście UK Box office, a drugie miejsce w ilości widzów. – Czy jestem szczęśliwy? Oczywiście, że tak! Jestem dumny. Tym bardziej że od 1945 roku żaden polski film nie znalazł się tak wysoko na tej liście – wyznaje reżyser w rozmowie z „Super Expressem”. – Film spodobał się nie tylko Polakom, ale i Anglikom i Irlandczykom. To dało mi wielkiego powera, teraz szykuję aż cztery premiery, w tym dwa filmy z międzynarodową obsadą: o handlu dziećmi i o rosyjskiej mafii. Premiery planuję w latach 2017-2019 – dodaje. „Super Express” również pęka z dumy. Wszak objęliśmy patronat nad tym hitem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz