Przejdź do głównej zawartości

Jeremy Meeks

"Najprzystojniejszy więzień świata" wyszedł na wolność i już robi karierę modela. "Niespotykany przypadek"

Jeremy Meeks znany jako "najprzystojniejszy więzień świata"  wyszedł na wolność

już zaczyna karierę modela. Jeremy Meeks dał się poznać w 2014 roku, gdy policja opublikowała na Facebooku jego zdjęcie. Mężczyzna zrobił wówczas furorę w sieci i zyskał sobie pokaźne grono fanek, które okrzyknęły go "najprzystojniejszym więźniem świata". Okazuje się, że nawet teraz, po dwóch latach od tych wydarzeń, zainteresowanie jego osobą nie słabnie. Meeks  wyszedł na wolność i już podpisał kontrakt z agencją modelingową - jedną z wielu, jaka ubiegała się o to, by z nim współpracować.  Zamieścił na Instagramie zdjęcie z menagerem i ujawnił, że już intensywnie pracuje. Podziękował też wszystkim za wsparcie.

Internauci szybko okrzyknęli go najprzystojniejszym aresztowanym w historii Ameryki, kobiety deklarowały mu swoją dozgonną miłość, a agencje modeli zacierały ręce i z niepokojem obserwowały przebieg procesu sądowego. Skazany za posiadanie nielegalnej broni palnej kryminalista przez 27 miesięcy przebywał w amerykańskim więzieniu. Kiedy kara dobiegła końca, rozpoczęła się jego nieunikniona kariera.

Meeks był sensacją podczas lutowego Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Najprzystojniejszy bandyta 13 lutego poszedł w pokazie mody Philippa Pleina, który odbył się w Bibliotece Publicznej. Wśród gości obecna była Madonna, Paris Hilton i celebrycka para - Kylie Jenner i jej chłopak Tyga. To dobry początek. Jeszcze przed wyjściem z więzienia mężczyzna podpisał kontrakt z londyńską agencją modeli SUPA, która teraz dba o to, aby ryzykowana decyzja okazała się dobrą inwestycją. Jak podaje Independent.co.uk, Jeremy przed podpisaniem papierów miał powiedzieć, że jest wdzięczny swojej rodzinie i wszystkim, którzy okazali mu miłość, wsparcie i powierzyli mu modlitwę. 
Pochodzący z Niemiec projektant Philipp Plein, zapraszając Meeksa do współpracy, zapewnił sobie rozgłos na całym świecie. Pokaz podczas NYFW był jego amerykańskim debiutem, a media modowe już zachwycają się jego streetwearową kolekcją w stylu przełomu lat 90. i 2000. Show otworzył raper Nas ze swoim hitem "If I Ruled the World", a The Kills zachwyciło widzów mini-koncertem, podczas którego modele chodzili po wybiegu.
Całość przyćmił jednak Jeremy Meeks. Jak czytamy na Highsnobiety.com, widzowie dosłownie oszaleli na jego widok. Po zakończeniu pokazu ruszyli w jego kierunku, aby zrobić sobie z nim selfie.

Dodaj napis
Zródło:www.plotek.pl,http://www.chillizet.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Professional Wedding Photographer

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (International Society of Professional Wedding Photographer, ISPWP) w każdym kwartale wybiera zwycięzców 20 kategorii fotografii ślubnej, co daje 80 nagrodzonych zdjęć w ciągu roku. Zapraszamy do wyjątkowej galerii będącej podróżą przez fotografię ślubną na całym świecie.

ISPWP jest organizacją stworzoną przez profesjonalnych fotografów, która zrzesza najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych istnieje po to, aby podnosić standardy wykonywania zawodu, jakim jest fotograf ślubny. Stanowi również cenne źródło informacji dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że zatrudniają renomowanego i profesjonalnego fotografa ślubnego.
Są to zdjęcia konkursowe z  2014 roku. Spośród 80 nagrodzonych w różnych kategoriach wybrałam te,które do mnie przemówiły,jest również akcent polski. Wizje fotografów są zbyt piękne aby poszły w zapomnienie dlatego w gąszczu internetowych i…

Las w Witkowicach

Las w Witkowicach (małopolskie) kryje mroczną tajemnicę. O lesie stało się głośno po tym, jak opisano przypadek niewyjaśnionego zaginięcia 9 studentów, którzy zorganizowali w nim imprezę. Do dziś nie wiadomo, gdzie są i jaki jest ich los. Jeszcze bardziej niezwykłe są okoliczności towarzyszące ich poszukiwaniom, a dokładnie to, co spotkało przyjaciół jednego z zaginionych... Do niewyjaśnionego zniknięcia 9 osób doszło w październiku 2001 roku. To historia, którą niektórzy ochrzcili już mianem "polskiego Blair Witch". Choć do zaginięcia doszło tak dawno, wciąż w internecie trwają dyskusje nad prawdziwością tej historii i okolicznościami "incydentu z lasu Witkowice".
Jak wynika z zamieszczonych w internecie opisów, których autorami wydają się być znajomi zaginionych ludzi, policja najwyraźniej tuszowała sprawę. Trudno powiedzieć, dlaczego. Niemniej jednak samo zniknięcie dziewięciu osób nie było ostatnim, związanym z tą sprawą tajemniczym zdarzeniem. Oto relacja przyja…

Marry Me?

Lato jest ulubionym czasem na ślub ale również na zaręczyny. 

Cytuje dzisiaj blog "Szalona Panna Młoda",bardzo ciekawy dla wszystkich tych ,którzy planują się pobrać. 
Dzisiaj temat o błędach popełnianych przy zaręczynach. Polecam!

http://www.szalonapannamloda.com.pl/2014/12/8-bedow-popenianych-przy-zareczynach.html8 BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZY ZARĘCZYNACH Na wstępie chce zaznaczyć, że błędy popełniane przy zaręczynach, które wymieniłam poniżej, są przeze mnie wytypowane, dla niektórych więc, mogą nimi nie być.
Aby obronić naszych mężczyzn, muszę dodać, że rozumiem, że to dla nich jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu, a gdzie stres, tam pojawiają się błędy. Dlatego też, wszystko trzeba planować, wtedy choć część tych błędów można będzie wyeliminować.

1. Odpowiedź brzmi nie
Często zastanawiałam się, co kieruje kobietami, które w tej jakże podniosłej chwili, mówią swojemu parterowi NIE!. Wydaje mi się, że w większości przypadków nie jest to "wina" kobiet tylko mężcz…