Uroda +50

czwartek, 10 sierpnia 2017

MIMI CHOI

Mimi Choi z Vancouver ma 31 lat jej pasją jest makijaż, jednak zwykłą makijażystką na pewno nazwać jej nie możemy. Naszym zdaniem najbardziej będzie tu pasować słowo: charakteryzatorka. Wszystko dzięki jej niezwykłym pracom. Są to niesamowicie realnie wyglądające iluzje optyczne.
Mimi wcześniej pracowała w przedszkolu, jednak nie czuła się tam do końca spełniona. Poczuła to dopiero kiedy zaczęła swoje pierwsze makijażowe eksperymenty. Trzeba przyznać, że jej wybór był słuszny. Te prace dosłownie zapierają dech w piersiach! Zobaczcie sami:
Ta kobieta ma ogromny talent i jest niezwykle kreatywna. Inspiracje do swoich prac czerpie z otoczenia, fotografii, własnych emocji. Spirale na twarzy, które wręcz hipnotyzują? Przerażające pająki, schodząca skóra, a może kilka par oczu? Dla Mimi to pestka!
Do wykonania tego typu makijaży artystka w większości przypadków używa zwykłych kosmetyków. Ile czasu potrzebuje, aby stworzyć takie surrealistyczne looki? Czasami jest to nawet 5 lub więcej godzin! Mimi wykonuje makijaże nie tylko na twarzy, ale również na przykład na dłoni czy nodze.Tak naprawdę trudno nam wybrać jej najlepsze prace.
Profil Mimi na Instagramie potrafi przyprawić o niezły zawrót głowy!żródło idealna.pl,popularne.pl,relayhero.com

https://www.facebook.com/mimichoimakeupartistry/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz